Udržateľnosť

  YouTube

  Odovzdaním videa súhlasíte s Pravidlami ochrany osobných údajov služby YouTube.
  Läs mer

  Stiahnite si video

  Sustainable development is a principle that aims to ensure that fundamental human rights and opportunities for human development are preserved, while also safeguarding the ability of natural systems to provide communities and people with natural resources and ecosystem services.

  Oceľ je jedným z najdôležitejších a najbežnejších konštrukčných materiálov v dnešnom svete. Používa sa kdekoľvek a prakticky vo všetkých odvetviach priemyslu. Oceľ býva buď súčasťou konečného produktu alebo sa používa v nástrojoch, ktorými sa tento produkt vyrába. Jednoducho povedané, je ťažké predstaviť si svet bez ocele.

  Súčasťou nášho podnikania je snaha o dosiahnutie udržateľnej spoločnosti. Sme presvedčení, že nové technické inovácie budú zohrávať hlavnú úlohu pri mnohých výzvach v oblasti životného prostredia, ktoré sa nachádzajú pred nami. Naše skúsenosti, know-how a hodnoty budú kľúčom v ďalšom rozvoji. Veľkou výzvou pre spoločnosť Uddeholm je istota, že ziskovosť spoločnosti je výsledkom dosiahnutia dlhodobej rovnováhy sociálnych, environmentálnych a finančných záujmov.

  Chceme byť nositeľmi zmien. Sieť našich odborníkov po celom svete sa spoločne snaží vytvárať udržateľné, bezpečné a dlhodobé riešenia – pre nás a našich zákazníkov. Inak povedané, naši zákazníci dostanú od nás oveľa viac, než len oceľ. Získajú aj náš prísľub, že budeme vždy vyrábať oceľ, ktorá je v maximálnej miere šetrná k životnému prostrediu. Dosiahnutie tohto cieľa vyžaduje kontinuálny proces, a prísľub, ktorý treba prijímať každý deň.

  Správa o udržateľnosti (EN)

  Stiahnite si pdf
  Ak máte záujem o ďalšie informácie, kontaktujte nás
  Nasleduj nás
  Please use a browser that is not outdated.

  You are using an outdated web browser.

  Errors may occur when using the website.