Udržateľnosť

  Oceľ je jedným z najdôležitejších a najbežnejších konštrukčných materiálov v dnešnom svete. Používa sa kdekoľvek a prakticky vo všetkých odvetviach priemyslu. Oceľ býva buď súčasťou konečného produktu alebo sa používa v nástrojoch, ktorými sa tento produkt vyrába. Jednoducho povedané, je ťažké predstaviť si svet bez ocele.

  Súčasťou nášho podnikania je snaha o dosiahnutie udržateľnej spoločnosti. Sme presvedčení, že nové technické inovácie budú zohrávať hlavnú úlohu pri mnohých výzvach v oblasti životného prostredia, ktoré sa nachádzajú pred nami. Naše skúsenosti, know-how a hodnoty budú kľúčom v ďalšom rozvoji. Veľkou výzvou pre spoločnosť Uddeholm je istota, že ziskovosť spoločnosti je výsledkom dosiahnutia dlhodobej rovnováhy sociálnych, environmentálnych a finančných záujmov.

  Chceme byť nositeľmi zmien. Sieť našich odborníkov po celom svete sa spoločne snaží vytvárať udržateľné, bezpečné a dlhodobé riešenia – pre nás a našich zákazníkov. Inak povedané, naši zákazníci dostanú od nás oveľa viac, než len oceľ. Získajú aj náš prísľub, že budeme vždy vyrábať oceľ, ktorá je v maximálnej miere šetrná k životnému prostrediu. Dosiahnutie tohto cieľa vyžaduje kontinuálny proces, a prísľub, ktorý treba prijímať každý deň.

  Ak máte záujem o ďalšie informácie, kontaktujte nás
  Nasleduj nás
  Please use a browser that is not outdated.

  You are using an outdated web browser.

  Errors may occur when using the website.