Ručné nože

  Spoločnosť Uddeholm je svetový líder v oblasti vývoja a výroby prémiových nástrojových ocelí. Všetky produkty používané v našom každodennom živote – ako sú napríklad autá, umývačky riadu alebo kosačky na trávu – obsahujú diely, ktoré boli strihané alebo tvarované pomocou nástrojov vyrobených z ocele Uddeholm.

  Súčasné vysoké nároky na produktivitu a spracovanie komplikovaných a tvrdých pracovných materiálov nás inšpirovali k vývoju najlepších nástrojových akostí na svete. Ak dokážeme zlepšiť výkonnosť nástrojov v najnáročnejších priemyselných aplikáciách, predstavte si, aký vplyv má takáto kvalita ocele v čepeli vášho noža.

  Spoločnosť Uddeholm vlastní najmodernejšie zariadenia na výrobu ocele. V jednom z našich závodov je špičková technológia výroby ocele práškovou metalurgiou, kde je proces výroby o tri úrovne čistejší oproti konvenčnej metalurgii. Preto označujeme akosti vyrobené týmto spôsobom ako „SuperClean“. Pre výrobcov nožov to znamená oceľ, ktorá umožňuje dosiahnuť ostrejšie a odolnejšie čepele a bezproblémovú výrobu nožov so špičkovými užívateľskými vlastnosťami.

  Nôž na web
  60%

  90%

  80%

  40%

  50%

  30%

  25%

  25%

  Ak máte záujem o ďalšie informácie, kontaktujte nás
  Nasleduj nás