Postboks 85, 0902 Oslo

Telefon: 22 91 80 00


Andreas Johansson

Administrerende direktør

Telefon+46 31 67 98 50

E-postandreas.lv.johansson@voestalpine.com

Anita Pieper

Økonomisjef

Telefon+47 922 077 93

E-postanita.pieper@uddeholm.no

Ragnar Vaksdal

Leder Norge

Telefon90 99 23 14

E-postragnar.vaksdal@uddeholm.no

Anders Johannesson

Salgssjef

Telefon+46 70 190 9 853

E-postanders.johannesson@uddeholm.se

Einar Enger

Account Manager

Telefon+47 907 52 197

E-posteinar.enger@uddeholm.no

Johanna Jostby

Økonomi

Telefon+ 46 31 67 98 50

E-postjohanna.jostby@uddeholm.se

Karianne A. Mathisen

Marked/administrasjon

Telefon22 91 80 00

E-postkarianne.mathisen@uddeholm.no

Kontakt oss for å få mer informasjon


Share it
Avbryt
cancel
Avbryt

Mine konto innstillnger

Skift selskap

du er innlpgget som

Du må logge ut og deretter logge inn på nytt om du ønsker å endre opplysninger för att bytte selskap.

Avbryt Logg inn med ett annet selskap

Din forespørsel behandles, vennligst vent