Puhelin: 010 841 4900

    PL. 57, 01741 Vantaa


    Jarkko Inkeroinen
    Maajohtaja
    p. 050 554 3228
    jarkko.inkeroinen@uddeholm.fi


    Janne Karvonen
    Myyntipäällikkö (Työkaluteräkset)
    p. 040 724 7056
    janne.karvonen@uddeholm.fi

    Ilmo Ignatius
    Myynti-insinööri (Työkaluteräkset)
    p. 040 755 1670
    ilmo.ignatius@uddeholm.fi

    Arijussi Väänänen
    Myynti-insinööri
    p. 0400 673 559
    arijussi.vaananen@uddeholm.fi


    Anssi Kivelä
    Sisämyynti
    p. 050 554 4653
    anssi.kivela@uddeholm.fi

    Lauri Salmela
    Myyntipäällikkö (Levyt ja kulutusteräkset)
    p. 050 501 0737
    lauri.salmela@uddeholm.fi

    Sonja Turtia
    Myynti (kulutusteräkset)
    p. 040 966 4170
    sonja.turtia@uddeholm.fi


    Ville Haapanen
    Myynti (kulutusteräkset)
    p. 044 040 9995
    ville.haapanen@uddeholm.fi


    Jussi Koroma
    Varastovastaava
    p. 050 554 4636
    jussi.koroma@uddeholm.fi
    Rauno Juronen
    Varasto
    rauno.juronen@uddeholm.fi

    Andreas Johansson
    Managing director
    p. +46 31 67 98 50
    andreas.lv.johansson@voestalpine.com
    Birgitta Jacobsson
    Taloushallinto
    p. +46 31 67 98 50
    birgitta.jacobsson@voestalpine.com
    Seuraa meitä
    Peruuta
    cancel
    Peruuta

    My account settings

    Odota kärsivällisesti. Pyyntöäsi käsitellään.

    Ole hyvä ja käytä selainta, joka ei ole vanhentunut.

    Käytät vanhentunutta internet-selainta.

    Sivustoa käytettäessä saattaa aiheutua virhetilanteita.