PL. 57, 01741 Vantaa

    Puhelin: 010 841 4900

    Sähköposti: info@uddeholm.fi


    Työväline- ja koneenrakennusteräkset

    Janne Karvonen

    Puhelin    040 724 7056

    Sähköposti    janne.karvonen@uddeholm.fi

     

     

    Arijussi Väänänen

    Puhelin   0400 673 559 

    Sähköposti   arijussi.vaananen@uddeholm.fi

     

    Anssi Kivelä

    Puhelin   010 841 4975, 050 554 4653

    Sähköposti  anssi.kivela@uddeholm.fi

      Ilmo Ignatius

    Puhelin   040 755 1670

    Sähköposti  ilmo.ignatius@uddeholm.fi

       

    Kulutusterästuotteet

    Lauri Salmela

    Puhelin   050 501 0737

    Sähköposti   lauri.salmela@uddeholm.fi

     

     

    Sonja Turtia

    Puhelin   040 966 4170

    Sähköposti   sonja.turtia@uddeholm.fi

     

     

    Jarkko Inkeroinen

    Puhelin  010 841 4962, 050 554 3228

    Sähköposti   jarkko.inkeroinen@uddeholm.fi 

    Anssi Kivelä 

    Puhelin    010 841 4975, 050 554 4653

    Sähköposti   anssi.kivela@uddeholm.fi


    Aluemyynti/asiakasvastaavat

    Janne Karvonen

    Puhelin    040 724 7056

    Sähköposti    janne.karvonen@uddeholm.fi

    Ilmo Ignatius

    Puhelin   040 755 1670

    Sähköposti  ilmo.ignatius@uddeholm.fi

     

    Hallinto

    Per Hedlund

    Country Manager

    Puhelin   +46 16 15 79 07

    Sähköposti  per.hedlund@uddeholm.se

     

     

      Birgitta Jacobsson 

    Taloushallinto

    Puhelin   +46 31 67 98 50

    Sähköposti   birgitta.jacobsson@uddeholm.se

     

     

    Jarkko Inkeroinen

    Yksikönpäällikkö

    Puhelin   010841 4962, 050 554 3228

    Sähköposti  jarkko.inkeroinen@uddeholm.fi

     

     

     

    Jussi Koroma

    Varasto, Toimitukset

    Puhelin   010 841 4970, 050 554 4636

    Sähköposti   jussi.koroma@uddeholm.fi

     

     

    Andreas Johansson

    Managing Director

    Puhelin   +46 31 67 98 50

    Sähköposti andreas.lv.johansson@uddeholm.se

       
    Ota yhteyttä, jos haluat lisätietoja


    Share it
    peruuta
    cancel
    peruuta

    My account settings

    Odota kärsivällisesti. Pyyntöäsi käsitellään.