Celková řešení pro nástroje

Úplný servis

Společnost Uddeholm nabízí kompletní program služeb pro přípravu a podporu nástrojů v blízkosti našich zákazníků na celém světě.

Řešení na míru

Výběr nástrojové oceli má vliv na výkonnost nástrojů a vaši ziskovost. Prodiskutujte své potřeby s našimi lokálními zástupci a dovolte, aby vám pomohli najít ocel, která vyhoví vašim potřebám nejlépe.

Technická podpora

Pokud narazíte na problémy v souvislosti s obráběním, naši zkušení pracovníci zákaznického servisu a techničtí odborníci vám pomohou tyto problémy řešit.

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Celosvětový zákaznický servis

Společnost Uddeholm nabízí kompletní program služeb pro přípravu a údržbu nástrojů (tepelné zpracování, povrchová úprava, strojní obrábění, svařování, školení, vzdělávání a technický zákaznický servis) v blízkosti zákazníků po celém světě buď přímo, nebo prostřednictvím lokálních společností Uddeholm, nebo výhradních partnerů.

Výběr nástrojové oceli má vliv na výkon nástrojů a vaši rentabilitu. Prodiskutujte vaše potřeby s lokálními zástupci a dovolte jim, aby vám pomohli najít ocel, která nejlépe vyhoví vašim potřebám.

Pokud narazíte na potíže s obráběcími nástroji, naši zkušení pracovníci zákaznického servisu a techničtí odborníci vám pomohou tyto problémy řešit.


Lepší výkon

Zvýšená hodnota

Pro vaše pohodlí


Kontaktujte nás pro získání dalších informací