Total Tooling Solutions
YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Úplný servis

Společnost Uddeholm nabízí kompletní program služeb pro přípravu a podporu nástrojů v blízkosti našich zákazníků na celém světě.

Řešení na míru

Výběr nástrojové oceli má vliv na výkonnost nástrojů a vaši ziskovost. Prodiskutujte své potřeby s našimi lokálními zástupci a dovolte, aby vám pomohli najít ocel, která vyhoví vašim potřebám nejlépe.

Technická podpora

Pokud narazíte na problémy v souvislosti s obráběním, naši zkušení pracovníci zákaznického servisu a techničtí odborníci vám pomohou tyto problémy řešit.

Uddeholm R&D

Celosvětový zákaznický servis

Společnost Uddeholm nabízí kompletní program služeb pro přípravu a údržbu nástrojů (tepelné zpracování, povrchová úprava, strojní obrábění, svařování, školení, vzdělávání a technický zákaznický servis) v blízkosti zákazníků po celém světě buď přímo, nebo prostřednictvím lokálních společností Uddeholm, nebo výhradních partnerů.

Výběr nástrojové oceli má vliv na výkon nástrojů a vaši rentabilitu. Prodiskutujte vaše potřeby s lokálními zástupci a dovolte jim, aby vám pomohli najít ocel, která nejlépe vyhoví vašim potřebám.

Pokud narazíte na potíže s obráběcími nástroji, naši zkušení pracovníci zákaznického servisu a techničtí odborníci vám pomohou tyto problémy řešit.

Lepší výkon

Zvýšená hodnota

Pro vaše pohodlí

Kontaktujte nás pro získání dalších informací
Please use a browser that is not outdated.

You are using an outdated web browser.

Errors may occur when using the website.