Aplikace Uddeholm Steelbook

Aplikace Uddeholm Steelbook obsahuje vše, co technici, výrobci nástrojů, uživatelé nástrojů a nákupčí potřebují pro výběr nejvhodnějších výrobků a služeb. Obsahuje spoustu užitečných nástrojů pro usnadnění vaší práce.

Vyhledejte vhodné materiály na základě vlastností, které potřebujete. Získejte prospekty, datové listy a další informace, abyste viděli možnosti, kterých lze touto ocelí dosáhnout.

Vyhněte se skrytým nákladům za obráběcí nástroje. Porovnejte ocel, kterou dnes používáte, s jakostmi ocelí Uddeholm a uvidíte, jak ocel vyšší jakosti ze společnosti Uddeholm může zvýšit vaši celkovou rentabilitu.

Vypočtěte snadno a rychle, kolik oceli potřebujete.

Převádějte tvrdost, sílu, hmotnost, délku a mnoho dalších jednotek pomocí integrovaného konvertoru jednotek.

Stáhnout aplikaci Uddeholm Steelbook

Aplikace Uddeholm Machining Guideline

Aplikace Uddeholm Machining Guideline obsahuje informace a doporučení týkající se způsobu použití ocelí Uddeholm s různými druhy nástrojů. Vyberte si ocel a typ nástroje, který používáte, a obdržíte doporučená nastavení, která byste měli použít pro nejlepší výsledky. Své výpočty můžete uložit společně s obrázky, takže je budete moci jednoduše použít znovu nebo je odeslat přímo společnosti Uddeholm či svému kolegovi.

Když otevřete tuto aplikaci poprvé, musíte akceptovat podmínky používání a zadat kód PIN, který obdržíte od vaší prodejní společnosti.

Nyní si můžete vybrat ocel Uddeholm. Potom vyberte výrobní nástroj kliknutím na úrovně kategorií. U vybranýého nástroje můžete teď zadat různé vlastnosti (např. průměr). Po zadání vlastností obdržíte doporučené hodnoty, které byste mohli použít (např. otáčky vřetena). U některých doporučených hodnot můžete zadat také vlastní hodnoty.

Výpočet můžete uložit kliknutím na ikonu mřížky v pravém horním rohu. Obrázky můžete vyfotografovat fotoaparátem v mobilním telefonu, zobrazit obecná doporučení nebo odeslat výsledek společnosti Uddeholm či vašemu kolegovi.

Jestliže se tlačítkem Zpět vrátíte na úvodní stránku, můžete zobrazit vaše uložené výpočty. Po kliknutí na uložený výpočet vstoupíte do zobrazení výpočtu s předem vyplněnými uloženými hodnotami. Nyní můžete zadat nové hodnoty a přepsat dříve uložený výpočet, nebo uložit jako úplně nový výpočet.

Stáhnout aplikaci Uddeholm Machining Guideline

Kontaktujte nás pro získání dalších informací
Please use a browser that is not outdated.

You are using an outdated web browser.

Errors may occur when using the website.