Kompleksowe rozwiązania narzędziowe

Kompleksowa obsługa

Uddeholm oferuje kompletny program usług w zakresie przygotowania i konserwacji narzędzi, będąc blisko klientów z całego świata.

Rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta

Wybór stali narzędziowej ma wielki wpływ na parametry narzędzi i rentowność działania. Porozmawiaj o swoich potrzebach z naszymi lokalnymi przedstawicielami, którzy pomogą Ci w znalezieniu stali, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Pomoc techniczna

Doświadczeni pracownicy naszego serwisu i eksperci techniczni pomogą Ci rozwiązać wszelkie problemy związane z oprzyrządowaniem.

YouTube

Ładując film, wyrażasz zgodę na politykę prywatności YouTube.
Dowiedz się więcej

Załaduj wideo

Obsługa klienta na całym świecie

Uddeholm oferuje kompleksowy program usług w zakresie przygotowania i konserwacji narzędzi (obróbkę cieplną i powierzchniową, obróbkę skrawaniem, spawanie, szkolenia, edukację i obsługę techniczną), będąc blisko klientów na całym świecie, albo bezpośrednio z lokalnych oddziałów Uddeholm bądź za pośrednictwem wyłącznych partnerów.

Wybór stali narzędziowej ma wielki wpływ na pracę narzędzi i opłacalność działania. Omów swoje potrzeby z naszymi lokalnymi przedstawicielami, niech oni pomogą Ci w doborze stali, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Doświadczeni pracownicy naszego serwisu i eksperci techniczni pomogą rozwiązać wszelkie problemy związane z oprzyrządowaniem.


Lepsza wydajność

Zwiększona wartość

Dla Państwa wygody


Skontaktuj się z nami po więcej informacji