Noże ręczne

Uddeholm jest światowym liderem w rozwoju i produkcji stali narzędziowej klasy premium wykorzystywanej w przemyśle wytwórczym. Wszystkie produkty, których używamy na co dzień (samochód, zmywarka czy kosiarka do trawy), zawierają części, które zostały wycięte i uformowane przy użyciu narzędzi wykonanych ze stali Uddeholm.

Obowiązujące współcześnie restrykcyjne wymagania dotyczące wydajności i obróbki skrawaniem trudnych i twardych materiałów były dla nas inspiracją do opracowania najlepszej stali narzędziowej na świecie. Jesteśmy w stanie poprawić wydajności narzędzi w najbardziej wymagających zastosowaniach przemysłowych — nietrudno więc sobie wyobrazić, co możemy zrobić, jeśli chodzi o ostrość i trwałość zwykłego noża.

Uddeholm dysponuje najnowocześniejszymi zakładami produkcji stali. Wśród nich jest jedna z najbardziej nowoczesnych na świecie fabryk proszkowej stali hutniczej, gdzie parametry procesu wytwarzania stali przewyższają trzykrotnie poziomy standardowe. Dlatego nasze gatunki stali PM określamy mianem „superczystych” — SuperClean. Dla producentów noży oznacza to stal, z której mogą powstać ostrzejsze krawędzie i twardsze ostrza, a także bezproblemową produkcję i doskonałe właściwości w zakresie szlifowania i polerowania.

uddeholm-component-business-knife

CAŁA STAL NARZĘDZIOWA DO NOŻE RĘCZNE

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami
Please use a browser that is not outdated.

You are using an outdated web browser.

Errors may occur when using the website.