Uddeholm A/S

Danmark

Hele Uddeholms danske organisation står klar til at hjælpe dig med både materialer og rådgivning til din værktøjsløsning

Tlf. (+45) 75 51 70 66

Åge Østergaard

Direktør

Telefon(+45) 76 32 22 15

E-mailage.ostergard@uddeholm.dk

Betina Susott

Salgsassistent

Telefon(+45) 76 32 22 14

E-mailbetina.susott@uddeholm.dk

Bruno Hausgaard

Logistikchef

Telefon(+45) 76 32 22 26

E-mailbruno.hausgaard@uddeholm.dk

Jesper Hansen

Salgsassistent

Telefon(+45) 76 32 22 24

E-mailjesper.hansen@uddeholm.dk

Linda Skaalum

Salgsassistent

Telefon(+45) 76 32 22 29

E-maillinda.skaalum@uddeholm.dk

James Marquardt

Account Manager

Telefon(+45) 23 72 22 19

E-mailjames.marquardt@uddeholm.dk

Per Stamp

Distriktschef

Telefon(+45) 24 60 62 82

E-mailper.stamp@uddeholm.dk

Svend-Erik Petersen

Distriktschef

Telefon(+45) 40 84 04 27

E-mailsvend-erik.petersen@uddeholm.dk

Michael Erichsen

Lagermedarbejder

Telefon(+45) 76 32 22 27

E-maillager.danmark@uddeholm.dk

Palle Jensen

Lagermedarbejder

Telefon(+45) 76 32 22 21

E-maillager.danmark@uddeholm.dk

Peter Ohlsen

Produktionsmedarbejder

Telefon(+45) 76 32 22 22

E-mailcoating@uddeholm.dk

René Olsen

Produktionsmedarbejder

Telefon(+45) 76 32 22 28

E-mailcoating@uddeholm.dk

Helle Asmussen

Kommunikation & IT

Telefon(+45) 76 32 22 19

E-mailhelle.asmussen@uddeholm.dk

Randi Køhlert

Kontorassistent

Telefon(+45) 76 32 22 18

E-mailrandi.kohlert@uddeholm.dk

Kontakt os for yderligere oplysninger


Share it