Danmark

    Hele Uddeholms danske organisation står klar til at hjælpe dig med både materialer og rådgivning til din værktøjsløsning

    Tlf. (+45) 75 51 70 66

    E-mail (generelt): info@uddeholm.dk

    E-mail (salg):
    salg@uddeholm.dk

    Per Stamp

    Direktør / Teknisk chef overfladebelægning

    Telefon(+45) 24 60 62 82

    E-mailper.stamp@uddeholm.dk

    Bruno Hausgaard

    Driftschef S&D

    Telefon(+45) 76 32 22 26

    E-mailbruno.hausgaard@uddeholm.dk

    Jesper Hansen

    Salgsassistent

    Telefon(+45) 76 32 22 24

    E-mailjesper.hansen@uddeholm.dk

    Marianne Fuglsang Poulsen

    Salgsassistent

    Telefon(+45) 76 32 22 16

    E-mailmarianne.poulsen@uddeholm.dk

    Tina Nielsen

    Salgsassistent

    Telefon(+45) 76 32 22 14

    E-mailtina.nielsen@uddeholm.dk

    James Marquardt

    Distriktschef

    Telefon(+45) 23 72 22 19

    E-mailjames.marquardt@uddeholm.dk

    Svend-Erik Petersen

    Teknisk chef / Key Account Manager

    Telefon(+45) 40 84 04 27

    E-mailsvend-erik.petersen@uddeholm.dk

    Thomas Kolding Nygaard

    Salgskonsulent

    Telefon(+45) 51 52 50 52

    E-mailthomas.nygaard@uddeholm.dk

    Michael Erichsen

    Lagermedarbejder

    Telefon(+45) 76 32 22 27

    E-maillager.danmark@uddeholm.dk

    Palle Jensen

    Lagermedarbejder

    Telefon(+45) 76 32 22 21

    E-maillager.danmark@uddeholm.dk

    Peter Ohlsen

    Teamleder

    Telefon(+45) 76 32 22 22

    E-mailcoating@uddeholm.dk

    René Olsen

    Produktionsmedarbejder

    Telefon(+45) 76 32 22 28

    E-mailcoating@uddeholm.dk

    Helle Asmussen

    Kommunikation & IT

    Telefon(+45) 76 32 22 19

    E-mailhelle.asmussen@uddeholm.dk

    Randi Køhlert

    Kontorassistent

    Telefon(+45) 76 32 22 18

    E-mailrandi.kohlert@uddeholm.dk

    Kontakt os for yderligere oplysninger


      Følg os
      Slet
      cancel
      Slet

      Mine brugerindstillinger

      Hav lidt tålmodighed. Din forespørgsel bliver behandlet.

      Brug venligst en browser, der ikke er forældet.

      Du bruger en forældet webbrowser.

      Der kan opstå fejl ved brug af hjemmesiden.