Ruční nože

Uddeholm je přední společnost na světě ve vývoji a výrobě ušlechtilé nástrojové oceli pro zpracovatelský průmysl. Výrobky používané v každodenním životě jako auto, myčka nádobí nebo sekačka trávy – ty všechny obsahují díly, které byly vystřiženy a tvarovány nástroji vyrobenými z oceli Uddeholm.

Současné přísné požadavky na produktivitu a stříhání složitých a obtížně obrobitelných materiálů nás inspirovaly k vývoji nejlepší nástrojové oceli na světě. Pokud dokážeme zlepšit výkon nástroje v nejnáročnějších průmyslových aplikacích, představte si, co to může udělat pro výkon čepele vašeho nože.

Uddeholm disponuje nejmodernějšími výrobními ocelářskými závody. Mezi nimi jsou nejmodernější závody na světě na ocel vyrobenou práškovou metalurgií, kde je ocel ve výrobním procesu trojnásobně vylepšena ze standardních úrovní. Proto nazýváme naše PM jakosti jako ocel SuperClean. Pro výrobce nožů to znamená ocel, která umožňuje ostřejší břity, pevnější čepele a plynulou výrobu s vynikající brousitelností a leštitelností.

uddeholm-component-business-knife
Kontaktujte nás pro získání dalších informací
Please use a browser that is not outdated.

You are using an outdated web browser.

Errors may occur when using the website.