Rozwiązania materiałowe dla inżynierii

  Jeśli wziąć pod uwagę wymagania stawiane firmom w odniesieniu do wydajności i produktywności, zastosowanie konwencjonalnych konstrukcji i stali nierdzewnej okazuje się w wielu przypadkach rozwiązaniem niewystarczającym. Dużej części niepotrzebnych kosztów można uniknąć, wybierając gatunek stali o lepszych właściwościach materiałowych.

  Cieszymy się, że możemy zaoferować gamę produktów firmy Uddeholm sprawdzających się w zastosowaniach i podzespołach innych niż tradycyjne wyroby ze stali narzędziowej. Charakterystyka naszych produktów prowadzi do skrócenia czasu przestojów, obniżenia kosztów konserwacji oraz optymalizacji projektowanych konstrukcji. Przyczyniają się one także do poprawy wydajności i maksymalizacji ogólnej opłacalności.

  Typowe elementy konstrukcyjne wykorzystuje się w każdej branży, w której obowiązują wysokie wymagania dotyczące właściwości takich jak wytrzymałość i odporność na zużycie, korozję i wysokie temperatury. Przykładami takich elementów są wały, różne rodzaje rolek i noży, śruby, dysze, koła czy pompy.

  Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami
  Podążaj za nami
  Please use a browser that is not outdated.

  You are using an outdated web browser.

  Errors may occur when using the website.