Zrównoważony rozwój

    Stal jest jednym z najważniejszych i najczęściej używanych materiałów budowlanych na świecie. Wykorzystuje się ją wszędzie i w praktycznie wszystkich gałęziach przemysłu. Może być zarówno częścią produktu końcowego, jak i materiałem używanym w narzędziach wykorzystywanych do jego wytworzenia. Krótko mówiąc, trudno sobie wyobrazić świat bez stali.

    Częścią naszej działalności jest dążenie do stworzenia społeczeństwa kierującego się zasadami zrównoważonego rozwoju. Jesteśmy przekonani, że nowe innowacje techniczne odegrają istotną rolę w wielu stojących przed nami globalnych wyzwaniach środowiskowych. Nasze doświadczenie, know-how i wartości będą miały kluczowe znaczenie w dalszym rozwoju. Wielkim wyzwaniem dla firmy Uddeholm jest zadbanie o to, aby rentowność naszej działalności była wynikiem trwałej równowagi między interesami społecznymi, środowiskowymi i finansowymi.

    Chcemy, aby nasze działania przynosiły widoczne efekty. Nasza sieć ekspertów na całym świecie stale pracuje nad rozwiązaniami, które będą bezpieczne, trwałe i zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju — dla nas i dla naszych klientów. Innymi słowy, oferujemy klientom znacznie więcej niż tylko stal. Otrzymują od nas również obietnicę, że zawsze produkujemy stal nieszkodliwą dla środowiska. Realizowanie tego celu tego jest ciągłym procesem i deklaracją, którą musimy składać codziennie.

    Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami
    Podążaj za nami