Uddeholm Steelbook

Uddeholm çelik el kitabı, mühendislerin, takım üreticilerinin, takım kullanıcılarının ve alıcıların seçmesi gereken en uygun ürün ve hizmetleri kapsar. İşinizi kolaylaştırmak için çok sayıda faydalı takım içerir.

İhtiyacınız olan çelik özelliklerine göre uygun malzemeleri bulun. Çeliklerin neyi başarabileceğini görmek için broşürler, bilgi formları ve daha fazla bilgi edinin.

Takım işlemenin gizli maliyetlerinden kaçının. Bugün kullandığınız çelik ile Uddeholm kalitelerini karşılaştırın ve Uddeholm’ün daha kaliteli çeliklerinin toplam karınızı nasıl artırabileceğini görün.

Ne kadar çeliğe ihtiyacınız olduğunu hızlı ve kolay bir şekilde hesaplayın.

Dahili birim dönüştürücü ile sertlik, kuvvet, ağırlık, uzunluk ve çok daha fazla birimi dönüştürün.

Apple logo and download text
Google play logo and text

Uddeholm Machining Guideline

Uddeholm İşleme Kılavuzu, Uddeholm çeliğini farklı takımlarla nasıl kullanabileceğinizle ilgili bilgi ve önerileri içerir. Bir çelik ve kullandığınız takım türünü seçin ve en iyi sonuçları elde etmek için hangi ayarları kullanmanız gerektiğine ilişkin öneriler edinin. Hesaplamalarınızı görüntülerle birlikte kaydedebilir ve böylece bunları kolayca yeniden kullanabilir veya doğrudan Uddeholm’e veya meslektaşınıza gönderebilirsiniz.

Bir Uddeholm çeliği seçin. Ardından, kategori düzeylerini tıklatarak bir işleme takımı seçin. Şimdi seçtiğiniz takım için farklı özellikler (örn. çap) girebilirsiniz. Özellikleri girdiğinizde, kullanabileceğiniz tavsiye değerlerini alırsınız (örn. iş mili hızı). Ayrıca, bazı öneri değerleri için özel değerler girebilirsiniz.

Sağ üst köşedeki ızgara simgesini tıklatarak hesaplamayı kaydedebilirsiniz. Ayrıca, telefonlarınızın kamerasıyla görüntüyü yakalayabilir, genel önerileri gösterebilir veya sonucu Uddeholm’e veya meslektaşınıza gönderebilirsiniz.

Geri düğmesiyle başlangıç sayfasına geri dönerseniz, kaydedilen hesaplamaları gösterebilirsiniz. Kaydedilmiş bir hesaplamaya tıklattığınızda, hesaplama görünümüne önceden kaydedilmiş kayıtlı değerleri girersiniz. Artık yeni değerler girebilir ve daha önce kaydedilen hesaplamanın üzerine yazabilir veya tamamen yeni bir hesaplama olarak kaydedebilirsiniz.

Apple logo and download text
Google play logo and text

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin