Toplam Kalıp Çözümleri

Paket Hizmet

Uddeholm, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerine kalıpların hazırlanması ve bakımı için eksiksiz bir program sunar.

Kişiye Özel Çözümler

Takım çeliğinin seçimi, kalıpların performansı ve karlılığınız üzerinde bir etkiye sahiptir. İhtiyaçlarınızı yerel temsilcilerimizle görüşün, ihtiyaçlarınıza en uygun çeliği bulmanıza yardımcı olalım.

Teknik Destek

Kalıplarla ilgili sorunla karşılaşırsanız, deneyimli müşteri hizmetleri ekibimiz ve teknik uzmanlarımız sorunları çözmenize yardımcı olacaktır.

YouTube

Videoyu yükleyerek YouTube'un gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edin

Video yükle

Uddeholm araştırmacısı çelik numunesini inceliyor

Dünya Çapında Müşteri Hizmetleri

Uddeholm, doğrudan yerel Uddeholm şirketlerinden veya özel ortaklar aracılığıyla dünyanın dört bir yanındaki müşterilerine takımlar hazırlamak ve bu takımların bakımını sağlamak için eksiksiz bir program (ısıl işlem, yüzey işlemi, talaşlı imalat, kaynak, eğitim, öğretim ve teknik müşteri hizmetleri) sunar.

Takım çeliğinin seçimi, takımların performansı ve karlılığınız üzerinde bir etkiye sahiptir. İhtiyaçlarınızı yerel temsilcilerimizle görüşün, ihtiyaçlarınıza en uygun çeliği bulmanıza yardımcı olsunlar.

Takımlarla ilgili sorunlarla karşılaşırsanız, deneyimli müşteri hizmetleri ekibimiz ve teknik uzmanlarımız sorunları çözmenize yardımcı olacaktır.


Daha iyi performans

Artan değer

Size kolaylık sağlamak için


Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

*alanların doldurulması zorunludur.

voestalpine High Performance Metal A.Ş. Ticari İletişime ve Kişisel Verilerin İşlenmesine ilişkin Açık Rıza/İzin Beyanı

[voestalpine High Performance Metal A.Ş. ile aranızda yürütülen ticari faaliyet çerçevesinde Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuata uygun olarak bazı kişisel verileriniz işlenmektedir. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereği hazırlanan [Musteri_Aydinlatma-Bildirimi.pdf (voestalpine.com)] linkinde yer alan Aydınlatma Bildirimi’ni okudum, anladım ve Kişisel Verilerimin, Müşteri Aydınlatma Bildirimi içerisinde detaylı olarak açıklanan amaçlar çerçevesinde işlenmesi konusunda bilgilendirildim.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin