Scientist in a lab

Araştırma & Geliştirme

İsveç, üretim, araştırma ve geliştirme çalışmalarımız için merkezimizdir. Tüm uzmanlığımız tek bir yerde toplanmıştır. İsveç’in önde gelen laboratuarlarından biri olan araştırma departmanımızda ürünlerimizi daha iyi hale getirmek için çalışıyoruz. Hem de her gün. Uddeholm kalitesinde, müşteri ihtiyaçları ve araştırmalar el ele gider. Öncü konumumuzu korumak için daima yeni ürünler geliştirmeli ve mevcut ürünlerimizi yenilemeliyiz. Takım çeliğini kullanırken müşteri ne gibi zorluklar yaşıyor? konu ister malzeme özellikleri, yeni çelik sınıfları ya da müşteri takımlarının analizi olsun, başlangıç noktamız her zaman budur. Yeni çözümleri belirlemeye ve sürekli gelişme hırsımız, iyi bir iş ortağı olarak en büyük özelliklerimizdir.

Bizimle birlikte geleceği şekillendirmek ister misiniz?

Bir adım önde olabilmek için gelişimimizin ve hırsımızın bir parçası olmak isteyen yeni çalışanlarla her zaman ilgileniyoruz. Temasta olun!

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

*alanların doldurulması zorunludur.

voestalpine High Performance Metal A.Ş. Ticari İletişime ve Kişisel Verilerin İşlenmesine ilişkin Açık Rıza/İzin Beyanı

[voestalpine High Performance Metal A.Ş. ile aranızda yürütülen ticari faaliyet çerçevesinde Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuata uygun olarak bazı kişisel verileriniz işlenmektedir. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereği hazırlanan [Musteri_Aydinlatma-Bildirimi.pdf (voestalpine.com)] linkinde yer alan Aydınlatma Bildirimi’ni okudum, anladım ve Kişisel Verilerimin, Müşteri Aydınlatma Bildirimi içerisinde detaylı olarak açıklanan amaçlar çerçevesinde işlenmesi konusunda bilgilendirildim.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin