Ručné nože

  Spoločnosť Uddeholm je svetový líder v oblasti vývoja a výroby prémiovej nástrojov ocele pre výrobný priemysel. Všetky produkty používané v našom každodennom živote – ako sú napríklad autá, umývačky riadu alebo kosačky na trávu – obsahujú diely, ktoré boli vyrezané a tvarované pomocou nástrojov vyrobených z ocele Uddeholm.

  Súčasné vysoké nároky na produktivitu a obrábanie komplikovaných a tvrdých pracovných materiálov nás inšpirovali k vývoju najlepšej nástrojovej ocele na svete. Ak dokážme zlepšiť výkonnosť nástrojov v najnáročnejších priemyselných aplikáciách, predstavte si, aký vplyv to môže mať kvalitu čepele vášho noža.

  Spoločnosť Uddeholm vlastní najmodernejšie závody na výrobu ocele. Medzi ne patrí jeden z najšpičkovejších závodov na svete zameraný na výrobu ocele systémom práškovej metalurgie, kde je proces výroby ocele o tri úrovne vyššie oproti štandardným úrovniam. Preto nazývame akosti našej ocele vyrobenej systémom práškovej metalurgie ako „SuperClean“. Pre výrobcov nožov to znamená oceľ, ktorá umožňuje dosiahnuť ostrejšie hrany, odolnejšie čepele a bezproblémovú výrobu so špičkovými možnosťami brúsenia a leštenia.

  uddeholm-component-business-knife
  Ak máte záujem o ďalšie informácie, kontaktujte nás
  Nasleduj nás
  Please use a browser that is not outdated.

  You are using an outdated web browser.

  Errors may occur when using the website.