Výber materiálov Uddeholm Steelbook

  Uddeholm steel handbook obsahuje všetko, čo potrebujú konštruktéri, výrobcovia a používatelia nástrojov, nákupcovia na to, aby si vybrali najvhodnejšiu oceľ. Nájdete tam tiež mnoho pomôcok na uľahčenie práce.

   

   

  Vyhľadajte vhodné materiály na základe požadovaných vlastností ocele. Prečítajte si brožúry, tabuľky s údajmi a ďalšie informácie o tom, na čo je oceľ určená.

  Vyhýbajte sa skrytým nákladom na nástroje. Porovnajte v súčasnosti používané ocele s triedami Uddeholmu, aby ste zistili, ako môžete zlepšiť vašu celkovú ziskovosť pomocou špičkových ocelí značky Uddeholm.

  Vypočítajte rýchlo a ľahko, koľko ocele potrebujete.

  Prevod jednotky tvrdosti, sily, hmotnosti, dĺžky atď. Pomocou zabudovaného konvertora jednotiek.

  Pozrite si zastúpenia Uddeholm po celom svete.

   

  Získajte najnovšie informácie a rady ako zlepšiť výrobu nástrojov, opracovanie, tepelné spracovanie a mnohé ďalšie procesy.

   

  Príručka obrábania Uddeholm

   

  Príručka obrábania Uddeholm obsahuje informácie a odporúčania, ktoré sa týkajú spôsobu obrábania ocele od spoločnosti Uddeholm s rôznymi druhmi nástrojov. Zvoľte si oceľ a typ nástroja, ktorý používate, a dostanete odporúčania týkajúce sa nastavení, ktoré by ste mali zvoliť pre dosiahnutie najlepších výsledkov. Svoje výpočty môžete uložiť spolu s obrázkami a jednoducho ich použiť kedykoľvek neskôr, prípadne ich poslať priamo spoločnosti Uddeholm alebo svojmu kolegovi.

   

  Keď prvýkrát otvoríte aplikáciu, musíte prijať zmluvné podmienky a zadať kód PIN, ktorý môžete získať od svojho distribútora.

  Teraz si môžete vybrať oceľ Uddeholm. Potom vyberte kategóriu nástroj na spracovanie. Teraz môžete zadať rôzne vlastnosti (napr. Priemer) nástroja, ktorý ste vybrali. Po zadaní vlastností sa odporúčajú hodnoty, ktoré môžete použiť (napr. Rýchlosť vretena). Môžete tiež zadať vlastné hodnoty pre niektoré odporúčané hodnoty.

  Výpočet môžete uložiť kliknutím na ikonu mriežky v pravom hornom rohu. Môžete tiež fotografovať s fotoaparátom na svojom smartfóne, zobraziť všeobecné odporúčania alebo odoslať výsledok Uddeholmu alebo vašim kolegom.

  Ak sa vrátite na domovskú stránku pomocou tlačidla Späť, môžete zobraziť uložené výpočty. Ak kliknete na uložený výpočet, prejdete do zobrazenia výpočtu, v ktorom sa uložené hodnoty automaticky zadajú. Teraz môžete zadať nové hodnoty a prepísať predtým uložený výpočet alebo ho uložiť ako úplne nový výpočet.

  Ak máte záujem o ďalšie informácie, kontaktujte nás
  Nasleduj nás
  Please use a browser that is not outdated.

  You are using an outdated web browser.

  Errors may occur when using the website.