Duża inwestycja w zakład cięcia

    Lepsza obsługa klientów, krótsze czasy realizacji zamówień i zwiększona elastyczność. Nowy, w pełni zautomatyzowany zakład cięcia o wartości 32 mln SEK to największa obecnie inwestycja firmy Uddeholm w sferze magazynowania i dystrybucji.

    — Chcemy być światowym liderem w każdej części łańcucha produkcji i dystrybucji — mówi wiceprezes firmy Uddeholm i jej dyrektor ds. logistyki, Stefan Sjögren. — Kierujemy się potrzebami naszych klientów, a więc cały czas staramy się wykraczać ponad to, co w naszej branży jest uznawane za standard.

    Nowy, w pełni zautomatyzowany zakład cięcia jest obecnie budowany w magazynie Uddeholm w Hagfors w Szwecji. Będzie wyposażony w dwie nowe piły z automatycznym systemem sortowania, pozwalające na cięcie elementów o długości 430 mm. W systemie znajdzie się 517 różnych przedziałów magazynowych.

    — Dzięki tej ogromnej inwestycji możemy poprawić jakość obsługi i efektywność pracy magazynu — kontynuuje Sjögren. — Nasi klienci z pewnością docenią krótsze czasy realizacji zamówień i większą efektywność dostaw, a także mniejsze marginesy tolerancji.

    Share it